» » Şimdi yüzlerce kişi, Ukraynalı seçkinlerin gerçekten ne kadar iyi durumda olduğunu görmek için Kiev’in Gorenichi banliyösündeki evine girdi.

Şimdi yüzlerce kişi, Ukraynalı seçkinlerin gerçekten ne kadar iyi durumda olduğunu görmek için Kiev’in Gorenichi banliyösündeki evine girdi.

posted in: Uncategorized | 0

Şimdi yüzlerce kişi, Ukraynalı seçkinlerin gerçekten ne kadar iyi durumda olduğunu görmek için Kiev’in Gorenichi banliyösündeki evine girdi.

Pschonka, parlamento tarafından görevinden alındıktan sonra Ukrayna’dan ayrıldı. Şimdi yüzlerce kişi, Ukraynalı seçkinlerin gerçekte ne kadar iyi durumda olduğunu görmek için Kiev’in Gorenichi banliyösündeki evine girdi.

Ve her şeyden önce: gerçekten, gerçekten iyi. Etkileyici kapıdan sonra, ziyaretçiler nihayet villaya girmeden önce mükemmel bakımlı bahçeleri dört gözle bekleyebilirler. İhtişamın gerçekten başladığı yer burası: Muhteşem yemek odaları, coşkulu sanat eserleri ve her odada değerli antikalar – Pschonka kendini nasıl iyi döşeyeceğini biliyordu.

Tabii ki büyük bir kapalı havuz veya doğal mağara tarzında bir akvaryum eksik olmamalıdır.

Bilindiği gibi zevk konusunda bir tartışma yoktur ve sarayın tefrişi pahalı olmalıydı.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer. Daha fazlası ▶JBL’den gerçek kablosuz kulaklıkları şimdi kazanın! (E-media.at) Yeni erişim (yachtrevue.at) Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at) Wasabi mayonezli somon karides burger ve ballı salatalık (gusto .at) Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar dayanabilir? (trend.at) Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at) Viyana’daki E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve Karşılaştırmada 2020 fiyatları (autorevue.at)

Yorumlar

Giriş Facebook ile bağlan Wolfgang Ertl Sal, 25 Şubat 2014 18:15 rapor yanıtı

Timoşenko konaklarının resimleri nerede? Klitschko da bir topluluk dairesinde yaşamıyor.

brabus Sal, 25 Şub 2014 15:01 cevabı bildir

Bu tür görüntüler bize ne anlatıyor? Halka hizmet etmeyen politikacılar hırsız ve suçludur. Dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir örneği kullanabilirsiniz.

Sayfa 1/1  

Ukrayna’daki darbenin ardından Yulia Timoşenko Pazar günü düzenlediği Anavatan Partisi ile ülkede giderek daha fazla görev aldı. Parlamento, 25 Mayıs’ta yeni bir devlet başkanı seçilene kadar sırdaşı Alexander Turchinov’u geçici başkan olarak atadı. Görevden alınan Başkan Viktor Yanukoviç saklandı. Pazartesi günü yeni bir hükümet ve hükümet başkanı kurulmalı.

Turçinov milletvekillerini Salı gününe kadar ulusal birlik hükümeti üzerinde anlaşma sağlamaya çağırdı. Ukrayna ulusal iflasın eşiğinde olduğu için zaman çok önemli. Rusya, iktidar değişikliğine tepki olarak para akışını kapattı ve acilen ihtiyaç duyulan milyarlarca doları beklemeye aldı. AB, Ukrayna’ya mali destek sözü verdi, ancak bunu Kiev’deki yeni hükümetin reformlarına bağlıyor.

Ukrayna’daki hızlı gelişme göz önüne alındığında, hafta sonu ülkenin istikrarına ilişkin uluslararası endişeler arttı. Almanya Başbakanı Angela Merkel, Timoşenko’yu bir telefon görüşmesinde muhalefetin uyumu ve ülkenin birliği için çalışmaya çağırdı.betboo Şansölye, Alman hükümet çevrelerinden gelen bilgilere göre, bunu yaparken Doğu Ukrayna’daki insanlara da yaklaşması gerektiğini söyledi.

Merkel Putin’e danışıyor

Merkel, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i de aradı. Hükümet sözcüsü Steffen Seibert daha sonra yaptığı açıklamada, her iki politikacı da ülkenin harekete geçebilecek bir hükümeti bir an önce elde etmesi ve toprak bütünlüğünün korunması gerektiği konusunda hemfikir olduğunu söyledi. Her ikisi de siyasi ve ekonomik açıdan istikrarlı bir Ukrayna’ya olan ilgilerini vurguladı. ABD, Rusya’yı komşu ülkeye askeri göndermemesi konusunda uyardı. NBC güvenlik danışmanı Susan Rice, bunun ciddi bir hata olacağını söyledi. Ülkedeki bölünme Ukrayna, Rusya, Avrupa veya ABD’nin çıkarına değil.

Devrik Cumhurbaşkanı Viktor Yanukoviç’in nerede olduğu Pazar günü belirsizliğini korudu. Interfax’a göre sınır polisinin yurtdışına kaçmasını engellediği memleketi Donetsk’te olduğundan şüpheleniliyor. Cumartesi günü Parlamento Başkanı seçilen Turçinov resmi görevlerini devraldı. Timoşenko gibi, 49 yaşındaki Dnjepopetrovsk’tan ülkenin doğusundan geliyor ve Anavatan Partisi’nin genel başkan yardımcısı.

Timoşenko başkanlığı açık tutuyor

Eski gaz patronu Timoşenko, muhalefetin çok farklı akımlarını birleştirebilecek karizmatik bir kişilik olarak görülüyor. Ancak Cumartesi akşamı serbest bırakıldıktan sonra ilk kez Meydan’da göründüğünde ıslıklarla karşılandı. Pazar günü hükümet başkanlığına aday olmak istemediğini açıkladı. Bu, 53 yaşındaki çocuğu cumhurbaşkanlığı seçimlerine açık tuttu. Eski Dışişleri Bakanı Arseni Yatsenjuk ve çikolata milyarderi Petro Poroshenko, gelecek vaat eden başbakan adayları olarak görülüyor. Muhalefet, vatandaşlara ekonomik reformlar ve AB ile daha yakın bağlar sözü verdi. Timoşenko, Maidan’daki kitlelerin önüne çıktığında AB’ye katılmaktan bile bahsetti.

Muhalefetteki siyasetçi Vitali Klitschko Pazar günü, “Bugünlerde en önemli şey işleyen bir hükümetin kurulmasıdır,” dedi. “” Çok kötü durumda olan ekonomimizin ayakta kalması için önemli adımlar atmalıyız “”. Ukrayna’nın dışarıdan destek almadan hiçbir şansı yok: Hem ekonomik hem de doğalgaz arzında tamamen Rusya’ya bağımlı olan ağır borçlu ülke, sadece mali olarak boyuna değil.

Rusya parayı beklemeye alıyor

Karadeniz filosunun Kırım’da ana limanı olan Rusya, iktidar değişikliğinden sonra acilen ihtiyaç duyulan iki milyar dolarlık mali enjeksiyonu askıya aldı. AB daha sonra Ukrayna’ya önemli mali destek sundu, ancak bunu şartlara tabi hale getirdi. AB Ekonomik Komiseri Olli Rehn Sidney’deki G20 toplantısında, yeni liderliğin kurumsal ve ekonomik reformlarla ciddi şekilde mücadele etmesi gerektiğini söyledi.

Bu arada Kiev’de, Meydan’daki şiddetin yasal olarak işlenmesi başladı. Interfax’a göre, İçişleri Bakanı Arsen Awakow görevi kötüye kullanma şüphesiyle departmanındaki 30 yetkili hakkında soruşturma başlattı. Parlamenterler, eski hükümetin üyelerine ve Maidan’a saldırmaktan sorumlu olanlara karşı yasal işlem yapılacağını duyurdu. Devlet güvenlik servisinin yeni geçici şefi, Katilleri ve işverenlerini bulmak için Maidan yetkilileriyle birlikte çalışacağını söyledi. Geçen hafta şehir merkezindeki meydanda iç savaş benzeri çatışmalarda 82 kişi hayatını kaybetti.

Maidan’da onbinlerce

Pazar günü de on binlerce insan, son derece sessiz olsa da Meydan’da bekledi – pusetler barikatlar arasında dolaştı ve çatışmaların kurbanları için çiçekler koydu. 23 yaşındaki Bohdan Sakharchenko, “Yeni bir başkan gelene kadar burada sonuna kadar kalacağız” dedi. Vitali Servin, göstericilerin ülkelerinin bölünmesine izin vermeyeceğini söyledi. Meydan’daki kitlesel protestolar, geçen yıl Yanukoviç’in ülkesini Rusya’ya yaklaştırmak için AB’den uzaklaşmasıyla başladı. Bunu, diğer şeylerin yanı sıra Rusya’dan daha ucuz gaz arzına bağımlı olarak doğruladı.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer. Daha fazlası ▶JBL’den gerçek kablosuz kulaklıkları şimdi kazanın! (E-media.at) Yeni erişim (yachtrevue.at) Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at) Wasabi mayonezli somon karides burger ve ballı salatalık (gusto .at) Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar dayanabilir? (trend.at) Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at) Viyana’daki E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve Karşılaştırmada 2020 fiyatları (autorevue.at)

Yorumlar

Giriş yap Facebook’a bağlan

Yanukoviç Kiev’den kaçtı. Ukrayna Cumhurbaşkanı Viktor Yanukoviç’in muhalifleri, başkent Kiev’de iktidarı ele geçirdiklerini iddia ediyorlar. Protesto kampının komutanı Andrei Parubij, öz savunma güçlerinin parlamentonun, hükümetin koltuğunun ve başkanlık divanının kontrolünü ele geçirdiğini söyledi. Ukrayna parlamento lideri Vladimir Rybak istifasını açıkladı. Interfax ajansının bildirdiğine göre, Başkan Viktor Yanukoviç’in sırdaşı Cumartesi günü hareket için sağlık nedenleri verdi. Bir Timoşenko sırdaşı, Kiev’deki yeni parlamento başkanıdır.

Ukrayna parlamentosu Olexander Turschinow’u başkan olarak seçti. Hapisteki muhalefet lideri Yulia Timoşenko’nun sırdaşıdır. Sabah, Başkan Yanukoviç’in sırdaşı olan Parlamento Başkanı Vladimir (Volodimir) Rybak istifa etti. Rybak, adım için sağlık nedenleri verdi.

Yeni Ukrayna parlamento başkanı Alexander Turçinov da bir geçiş hükümeti atanana kadar kabine çalışmalarını yönetecek. Buna Cumartesi günü Kiev’deki meclis tarafından büyük bir çoğunlukla televizyonda canlı yayınlanan bir oturumda karar verildi. Muhalefet milletvekili Arsen Avakov yeni içişleri bakanı seçildi.

Başbakan Nikolai Azarov, muhalefetin baskısı altında Ocak ayı sonunda istifa etti. O zamandan beri, hükümet yalnızca geçici olarak görev yapıyor. Medyaya göre, Kiev’de hükümet muhaliflerinin iktidara gelmesinin ardından çok sayıda bakan yurtdışından kaçtı.

Polis taraf değiştirir

İçişleri Bakanlığı’na bağlı Ukrayna güvenlik güçleri, Kiev’de resmen muhalefetin yanında yer aldı. Ülkedeki polisten sorumlu makam Cumartesi günü internet sitesinde duyurdu. İçişleri Bakanlığı, vatandaşları düzeni sağlamak için polisle işbirliği yapmaya çağırdı.

Yanukoviç nereye gitti?

Yanukoviç’in güç üssünün bulunduğu doğu Ukrayna metropolü Kharkov’a (Charkiw) gitmek üzere Kiev’den ayrıldığı söyleniyor. Raporlara göre orada, eski Sovyet cumhuriyetinin Rusya yanlısı doğusundan ve güneyinden delegelerin katıldığı Ukrayna Cephesi kongresine katılabilirdi. Ancak diğer haberlere göre Yanukoviç ülkeyi terk etti. Uzmanlar, Kharkov’daki Ukrayna Cephesinin hükümetin muhaliflerine karşı güç kullanmaya karar vermesi olasılığını göz ardı etmiyor.

O gece Kiev’deki Meydan’da binlerce insan beklemişti. Yanukoviç ile parlamento muhalefeti arasındaki geçici bir anlaşmanın yetersiz olduğunu eleştiriyorlar. Anlaşmada, çatışmanın tarafları erken başkanlık seçimleri, geçiş hükümeti ve AB arabuluculuğu yoluyla yeni bir anayasa üzerinde anlaştılar. Geçtiğimiz birkaç gün içinde Kiev’de hükümet muhalifleriyle polis arasında çıkan çatışmalarda en az 77 kişi öldü.

“” Başkanın derhal istifasını talep ediyoruz “”

Parubij, “Başkanın derhal istifasını talep ediyoruz,” dedi. Anayasaya göre, Yanukoviç resmen istifa ederse, hükümet başkanı ülkenin liderliğini devralacak. Bu ofis şu anda Yanukoviç’in sırdaşı olarak kabul edilen Sergei Arbusow tarafından yönetiliyor.

“” Artık Maidan tüm Kiev’i kontrol ediyor “”

Tutuklanan eski hükümet başkanı Yulya Timoşenko’nun Anavatan Partisi üyesi olan Parubiy, “Şimdi Maidan tüm Kiev’i kontrol ediyor,” dedi. Sözde öz savunma güçleri kamyonlarla hükümet bölgesinden geçtiler. Paruby, “Polise Meydan’a gidebileceklerini ve birlikte devriye gezmeye hazır olduğumuzu söyledik” dedi. Güvenlik güçleri önceki akşam şehir merkezini terk etmişti.

Parlamento bu Cumartesi yine toplanmalı. Bir önceki akşam milletvekilleri ilk kararları kabul etmiş ve Timoşenko’nun hapisten çıkmasının önünü açan bir yasa için oy vermişlerdi.

Lenin heykelleri devrildi

Yaklaşık iki düzine şehirde, hükümetin muhalifleri Sovyet devrimci lideri Lenin’in heykellerini devirdi. Sovyet sisteminde temsilcileri büyüyen eski rejimin bir sembolü olarak görüyorlar.

Bu arada Dışişleri Bakanı Sebastian Kurz (ÖVP), “Profil” haber dergisinin Pazartesi günkü röportajında ​​Yanukoviç’in yeni seçimlerde kaybedeceğini varsayıyor: “Vitali Klitschko’nun çoğunluğu alacağını varsayıyorum” dedi. Kısa. Dışişleri Bakanı, hükümeti son günlerde yaşanan şiddet olaylarının ana sorumlusu olarak görüyor.

Kurz, olaylarla uzlaşmak için uluslararası bir soruşturma yapılması çağrısında bulundu: Dışişleri Bakanı, “İnsan hakları ihlallerinin, hatta insan cinayetlerinin yaptırımsız olamayacağı çok açık.” Bu suçları işleyenler sorumlu tutulmalıdır. Kurz, “Şiddet eylemlerinden kimin sorumlu olacağı sorusuna gelince, bir isim listesi üzerinde çalışılan yaptırımlara benzer şekilde ilerleyeceğiz.” Dedi.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer. Daha fazlası ▶JBL’den gerçek kablosuz kulaklıkları şimdi kazanın! (E-media.at) Yeni erişim (yachtrevue.at) Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at) Wasabi mayonezli somon karides burger ve ballı salatalık (gusto .at) Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar dayanabilir? (trend.at) Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at) Viyana’daki E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve Karşılaştırmada 2020 fiyatları (autorevue.at)

Yorumlar

Giriş yap Facebook’a bağlan

Uzun bir aradan sonra, yeni bir görünümle Klagenfurt’ta Plaj Voleybolu Grand Slam “” gerçekleşti. Anastasia on kilo aldı ve giderek daha çok bir oyuncak bebek gibi görünüyor. Venus Palermo yeni güzellik rol modeliniz mi?

Yüzü biraz daha yuvarlak ama bacakları hala zayıf. Ve yine de değişmiş görünüyor. Katzi hala anoreksiya ve bulimia ile mücadele ediyor. Kısmen başarılı olduğu belli olan bir terapiye başladı, çünkü sonuçta 32’den 42 kilo aldı, ancak Lugner’ın arkadaşı onu tekrar kesti.

Bu yüzden terapiyi bıraktı. Nedeni mi? Antibiyotik almak zorunda kaldığı ve dolayısıyla bağırsak florasının yapısıyla uyumsuz olduğu bir orta kulak iltihabı. Sadece başka bir bahane mi? Yine de, bizi izlemeye devam etmek ve kilo almaya devam etmek istiyor. Ama şimdi bir sonraki çılgınlığa, güzellik çılgınlığına kayabilir. Çünkü gittikçe bir oyuncak bebeğe benziyor.

Katzi, Venus Palermo’ya benzemek istiyor mu? Bunu yaparken Venüs Palermo örneğini izler. 15 yaşındaki çocuk pek gerçekçi görünmüyor, daha çok bir oyuncak bebeğe benziyor. Uzun, saman sarısı, düz saçlar giyiyor, büyük püskü gözleri var ve görünüşüne gerçek bir kült yapıyor. Londralı kız düzenli olarak seni nasıl oyuncak bebek gibi göstereceğini gösteren videolar yapıyor.