» » Setki ludzi weszło teraz do jego domu na przedmieściach Kijowa, Gorenichi, aby zobaczyć, jak dobrze radzą sobie ukraińskie elity.

Setki ludzi weszło teraz do jego domu na przedmieściach Kijowa, Gorenichi, aby zobaczyć, jak dobrze radzą sobie ukraińskie elity.

posted in: Uncategorized | 0

Setki ludzi weszło teraz do jego domu na przedmieściach Kijowa, Gorenichi, aby zobaczyć, jak dobrze radzą sobie ukraińskie elity.

Pschonka opuścił Ukrainę po zwolnieniu go przez parlament. Setki ludzi weszło teraz do jego domu na przedmieściach Kijowa, Gorenichi, aby zobaczyć, jak dobrze radzą sobie ukraińskie elity.

A przede wszystkim: naprawdę, naprawdę dobrze. Za imponującą bramą goście mogą spodziewać się idealnie wypielęgnowanych ogrodów, zanim w końcu wejdą do samej willi. Tu naprawdę zaczyna się wspaniałość: wspaniałe jadalnie, żywiołowa sztuka i cenne antyki w każdym pokoju – Pschonka wiedział, jak dobrze się urządzić.

Oczywiście nie powinno zabraknąć ogromnego krytego basenu, ani akwarium w stylu naturalnej groty.

Jak wiadomo, o gustach nie ma mowy, a wyposażenie pałacu musiało być drogie.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie. Więcej na ten temat ▶Wygraj prawdziwe bezprzewodowe słuchawki JBL już teraz! (E-media.at) Nowy dostęp (yachtrevue.at) 8 powodów, dla których fajnie jest być singlem (lustaufsleben.at) Łososiowy burger krewetkowy z majonezem wasabi i ogórkiem miodowym (smak .at) W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (trend.at) 35 najlepszych seriali rodzinnych na temat śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at) Hulajnogi elektryczne w Wiedniu: Wszyscy dostawcy i Porównanie cen 2020 (autorevue.at)

Komentarze

Zaloguj Połącz z Facebookiem Wolfgang Ertl wt., 25.02.2014 18:15 zgłoś odpowiedź

Gdzie są zdjęcia rezydencji Tymoszenko. Kliczko nie mieszka również w mieszkaniu komunalnym.

brabus 25 lutego 2014 15:01 odpowiedź raport

Co mówią nam takie obrazy? Politycy, którzy nie służą ludziom, są złodziejami i przestępcami. Możesz użyć dowolnego przykładu w dowolnym miejscu na świecie.

Strona 1 z 1  

Po puczu na Ukrainie Julia Tymoszenko przejmowała w niedzielę coraz więcej funkcji w kraju z Partią Ojczyzny. Parlament mianował ich powiernika Aleksandra Turchinowa na tymczasowego prezydenta do czasu wyboru nowej głowy państwa 25 maja. Obalony prezydent Wiktor Janukowycz ukrywał się. W poniedziałek powinien zostać powołany nowy rząd i szef rządu.

Turczinow wezwał deputowanych do uzgodnienia rządu jedności narodowej do wtorku. Czas ma ogromne znaczenie, ponieważ Ukraina jest na skraju narodowego bankructwa. W reakcji na zmianę władzy Rosja zakręciła dostęp do pieniędzy i wstrzymała pilnie potrzebną pomoc w wysokości miliardów. UE obiecała Ukrainie wsparcie finansowe, ale łączy je z reformami nowego rządu w Kijowie.

W związku z szybkim rozwojem na Ukrainie w miniony weekend wzrosły międzynarodowe obawy o stabilność kraju. Kanclerz Niemiec Angela Merkel wezwała Tymoszenko w rozmowie telefonicznej do pracy na rzecz spójności opozycji i jedności kraju. Czyniąc to, powinna również zwrócić się do ludzi na wschodzie Ukrainy – powiedziała kanclerz – wynika z informacji pochodzących z kręgów rządowych Niemiec.czy triapidix300 jest szkodliwy

Merkel konsultuje się z Putinem

Merkel wezwała także prezydenta Rosji Władimira Putina. Obaj politycy są zgodni co do tego, że kraj musi szybko uzyskać rząd zdolny do działania i że jego integralność terytorialna musi zostać zachowana, powiedział później rzecznik rządu Steffen Seibert. Obaj podkreślili zainteresowanie stabilną politycznie i gospodarczo Ukrainą. Stany Zjednoczone ostrzegły Rosję przed wysyłaniem wojska do sąsiedniego kraju. To byłby poważny błąd, powiedziała doradczyni ds. Bezpieczeństwa Susan Rice z NBC. Rozłam w kraju nie leży w interesie Ukrainy, Rosji, Europy czy USA.

Miejsce pobytu obalonego prezydenta Wiktora Janukowycza było w niedzielę niepewne. Podejrzewa się, że przebywa w swoim rodzinnym Doniecku, gdzie według Interfaxu straż graniczna uniemożliwiła mu ucieczkę za granicę. Turczinow, który w sobotę został wybrany na przewodniczącego parlamentu, przejął jego oficjalne obowiązki. Podobnie jak Tymoszenko, 49-latka pochodzi z Dnjepopetrovska na wschodzie kraju i jest wiceprzewodniczącą jej Partii Ojczyzny.

Tymoszenko nie ukrywa prezydentury

Były magnat gazowy Tymoszenko uchodzi za charyzmatyczną osobowość, która potrafiłaby zjednoczyć bardzo różne nurty opozycji. Jednak kiedy po raz pierwszy pojawiła się na Majdanie po zwolnieniu w sobotę wieczorem, została przyjęta gwizdkami. W niedzielę ogłosiła, że ​​nie chce kandydować na stanowisko szefa rządu. Dzięki temu 53-latek mógł startować w wyborach prezydenckich. Były minister spraw zagranicznych Arseny Yatsenjuk i czekoladowy miliarder Petro Poroszenko są uważani za obiecujących kandydatów na premiera. Opozycja obiecała obywatelom reformy gospodarcze i zacieśnienie więzi z UE. Tymoszenko mówiła nawet o wejściu do UE, gdy wystąpiła przed masami na Majdanie.

„W dzisiejszych czasach najważniejszą rzeczą jest utworzenie funkcjonującego rządu” – powiedział w niedzielę polityk opozycji Witalij Kliczko. “” Musimy podjąć istotne kroki, aby zapewnić przetrwanie naszej gospodarki, która jest w bardzo złym stanie “”. Ukraina nie ma szans bez wsparcia z zewnątrz: mocno zadłużony kraj, który jest całkowicie uzależniony od Rosji zarówno pod względem gospodarczym, jak i dostaw gazu, nie tylko pod względem finansowym, ale na karku.

Rosja wstrzymuje pieniądze

Rosja, której flota czarnomorska ma swój macierzysty port na Krymie, po zmianie władzy wstrzymała pilnie potrzebny zastrzyk finansowy w wysokości dwóch miliardów dolarów. Następnie UE zaoferowała Ukrainie znaczne wsparcie finansowe, ale uzależniła to od warunków. Nowi przywódcy muszą poważnie potraktować reformy instytucjonalne i gospodarcze, wezwał komisarz UE ds. Gospodarczych Olli Rehn na posiedzeniu G20 w Sydney.

W międzyczasie w Kijowie rozpoczęto legalne postępowanie w sprawie aktów przemocy na Majdanie. Minister spraw wewnętrznych Arsen Awakow wszczął śledztwo przeciwko 30 urzędnikom swojego departamentu w związku z podejrzeniem nadużycia władzy, jak podał Interfax. Przedstawiciele parlamentu zapowiedzieli kroki prawne przeciwko członkom starego rządu i osobom odpowiedzialnym za operacje snajperskie na Majdanie. Nowy tymczasowy szef państwowej służby bezpieczeństwa powiedział, że będzie współpracował z urzędnikami Majdanu, aby znaleźć zabójców i ich pracodawców. W ubiegłym tygodniu na placu w centrum miasta zginęły 82 osoby.

Dziesiątki tysięcy na Majdanie

Dziesiątki tysięcy ludzi czekało na Majdanie również w niedzielę, nawet jeśli było wyjątkowo cicho – spacerowicze przechadzali się między barykadami i składali kwiaty ofiarom starć. „Zostaniemy tu do końca, do nowego prezydenta” – zapowiedział 23-letni Bohdan Sacharczenko. Vitali Servin powiedział, że demonstranci nie pozwolą na podział swojego kraju. Masowe protesty na Majdanie rozpoczęły się pod koniec ubiegłego roku, kiedy Janukowycz odwrócił się od UE, by zbliżyć swój kraj do Rosji. Uzasadniał to zależnością m.in. od tańszych dostaw gazu z Rosji.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie. Więcej na ten temat ▶Wygraj prawdziwe bezprzewodowe słuchawki JBL już teraz! (E-media.at) Nowy dostęp (yachtrevue.at) 8 powodów, dla których fajnie jest być singlem (lustaufsleben.at) Łososiowy burger krewetkowy z majonezem wasabi i ogórkiem miodowym (smak .at) W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (trend.at) 35 najlepszych seriali rodzinnych na temat śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at) Hulajnogi elektryczne w Wiedniu: Wszyscy dostawcy i Porównanie cen 2020 (autorevue.at)

Komentarze

Zaloguj się Połącz z Facebookiem

Janukowycz uciekł z Kijowa. Przeciwnicy ukraińskiego prezydenta Wiktora Janukowycza twierdzą, że przejęli władzę w stolicy, Kijowie. Siły samoobrony przejęły kontrolę nad parlamentem, siedzibą rządu i kancelarią prezydenta – powiedział Andrei Parubij, komendant obozu protestacyjnego. Przewodniczący parlamentu Ukrainy Władimir Rybak złożył rezygnację. Powiernik prezydenta Wiktora Janukowycza podał w sobotę zdrowotne powody przeprowadzki – poinformowała agencja Interfax. Powiernikiem Tymoszenko jest nowy przewodniczący parlamentu w Kijowie.

Ukraiński parlament wybrał na swojego przewodniczącego Oleksandra Turschinowa. Jest powiernikiem uwięzionej liderki opozycji Julii Tymoszenko. W godzinach porannych złożył rezygnację przewodniczący parlamentu Władimir (Wołodimir) Rybak, powiernik prezydenta Janukowycza. Rybak podał zdrowotne powody tego kroku.

Nowy szef ukraińskiego parlamentu Aleksander Turczinow ma kontrolować pracę gabinetu do czasu powołania rządu przejściowego. Tak zdecydował parlament w Kijowie w sobotę podczas sesji transmitowanej na żywo przez znaczną większość w telewizji. Nowym ministrem spraw wewnętrznych został wybrany poseł opozycji Arsen Avakov.

Premier Nikołaj Azarow pod naciskiem opozycji podał się do dymisji pod koniec stycznia. Od tego czasu rząd sprawuje urząd tylko tymczasowo. Według mediów kilku ministrów uciekło za granicę po dojściu do władzy w Kijowie przeciwników rządu.

Policja zmienia strony

Ukraińskie siły bezpieczeństwa MSW oficjalnie stanęły po stronie opozycji w Kijowie. Organ odpowiedzialny za policję w kraju ogłosił w sobotę na swojej stronie internetowej. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wezwało obywateli do współpracy z policją w celu przywrócenia porządku.

Gdzie poszedł Janukowycz?

Mówi się, że Janukowycz wyjechał z Kijowa do wschodniej ukraińskiej metropolii Charków (Charkiw), gdzie ma swoje zaplecze energetyczne. Tam miałby podobno wziąć udział w zjeździe Frontu Ukraińskiego, w którym uczestniczyliby delegaci z prorosyjskiego wschodu i południa byłej republiki radzieckiej. Jednak według innych doniesień Janukowycz opuścił kraj. Eksperci nie wykluczają, że Front Ukraiński w Charkowie mógłby zdecydować się na użycie siły wobec przeciwników rządu.

Tysiące ludzi czekało tej nocy na Majdanie w Kijowie. Krytykują, że tymczasowe porozumienie Janukowycza z opozycją parlamentarną jest niewystarczające. W nim strony konfliktu uzgodniły przedterminowe wybory prezydenckie, rząd przejściowy i nową konstytucję w drodze mediacji UE. W ostatnich dniach w starciach przeciwników rządu z policją w Kijowie zginęło co najmniej 77 osób.

“” Żądamy natychmiastowej rezygnacji Prezydenta “”

„Żądamy natychmiastowej dymisji prezydenta” – powiedział Parubij. Zgodnie z konstytucją, gdyby Janukowycz oficjalnie ustąpił, szef rządu przejąłby przywództwo w państwie. Obecnie urząd ten sprawuje Siergiej Arbusow, uważany za powiernika Janukowycza.

“” Teraz Majdan kontroluje cały Kijów “”

„Teraz Majdan kontroluje cały Kijów” – stwierdził Parubij, członek Partii Ojczyzny uwięzionej byłej premier Julii Tymoszenko. Tzw. Siły samoobrony przejechały przez dzielnicę rządową ciężarówkami. „Powiedzieliśmy policji, że mogą pojechać na Majdan i jesteśmy gotowi do wspólnego patrolowania” – powiedział Paruby. Siły bezpieczeństwa opuściły centrum miasta poprzedniego wieczoru.

Parlament powinien jeszcze spotkać się ponownie w tę sobotę. Wczoraj wieczorem posłowie przeforsowali pierwsze uchwały, a także głosowali za ustawą torującą drogę do zwolnienia Tymoszenko z więzienia.

Przewrócone posągi Lenina

W około dwudziestu miastach przeciwnicy rządu obalili pomniki sowieckiego przywódcy rewolucyjnego Lenina. Postrzegają to jako symbol starego reżimu, którego przedstawiciele dorastali w systemie sowieckim.

Tymczasem minister spraw zagranicznych Sebastian Kurz (ÖVP) zakłada w wywiadzie udzielonym w poniedziałkowym wydaniu magazynu informacyjnego „profil”, że Janukowycz przegra w nowych wyborach: „Zakładam, że Witalij Kliczko uzyska większość” – powiedział Krótki. Minister spraw zagranicznych postrzega rząd jako głównego winowajcę przemocy ostatnich dni.

Aby pogodzić się z tym, co się stało, Kurz wezwał do międzynarodowego śledztwa: „Jest bardzo jasne, że łamanie praw człowieka, a nawet zabójstwo ludzi nie może obejść się bez sankcji” – podkreślił minister spraw zagranicznych. Ci, którzy popełnili te zbrodnie, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności. „Jeśli chodzi o pytanie, kto ponosi winę za akty przemocy, postąpimy podobnie jak w przypadku sankcji, w których opracowywana jest lista nazwisk” – powiedział Kurz.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie. Więcej na ten temat ▶Wygraj prawdziwe bezprzewodowe słuchawki JBL już teraz! (E-media.at) Nowy dostęp (yachtrevue.at) 8 powodów, dla których fajnie jest być singlem (lustaufsleben.at) Łososiowy burger krewetkowy z majonezem wasabi i ogórkiem miodowym (smak .at) W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (trend.at) 35 najlepszych seriali rodzinnych na temat śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at) Hulajnogi elektryczne w Wiedniu: Wszyscy dostawcy i Porównanie cen 2020 (autorevue.at)

Komentarze

Zaloguj się Połącz z Facebookiem

Po długiej nieobecności w Klagenfurcie odbył się Grand Slam Siatkówki Plażowej „” – w nowej odsłonie. Anastasia przybrała dziesięć kilogramów i coraz bardziej przypomina lalkę. Czy Venus Palermo jest twoim nowym wzorem do naśladowania?

Twarz ma trochę okrągłą, ale nogi nadal są chude. A jednak wydaje się, że to się zmieniło. Katzi nadal walczy z anoreksją i bulimią. Rozpoczęła terapię, która najwyraźniej częściowo się udała, bo w końcu przybrała z 32 do 42 kilogramów, ale dziewczyna Lugnera znowu ją przerwała.

Dlatego przerwała terapię. Powód? Zapalenie ucha środkowego, z powodu którego musiała przyjmować antybiotyki, które z kolei były niezgodne ze strukturą flory jelitowej. Kolejna wymówka? Niemniej jednak chce być na bieżąco i nadal przybierać na wadze. Ale teraz może wpaść w kolejny szał – szał piękna. Ponieważ coraz bardziej przypomina lalkę.

Czy Katzi chce wyglądać jak Venus Palermo? Czyniąc to, idzie za przykładem Venus Palermo. 15-latka nie wygląda zbyt realistycznie, ale bardziej przypomina lalkę. Nosi długie, proste, słomkowe włosy, ma duże wyłupiaste oczy i jest prawdziwym kultem swojego wyglądu. Dziewczyna z Londynu regularnie kręci filmy pokazujące, jak wyglądać jak lalka.